EN RU UK

Авіакомпанія Austrian Airlines, що входить до складу Lufthansa Group, відкрила прямі регулярні рейси із Відня до Запоріжжя

У п’ятницю, 2 липня, авіакомпанія Austrian Airlines виконала перший нічний рейс із Відня, що з’єднав запорізький міжнародний аеропорт із найбільшим аеропортом-хабом авіакомпанії у Австрії. Дебютний рейс зустріли у Запоріжжі водною аркою, а перших пасажирів зворотного рейсу вітали подарунками.


Маршрут Відень – Запоріжжя пропонується вперше та виконуватиметься тричі на тиждень літаками типу Embraer 195. Нічний розклад рейсів дозволить робити стикування зі всіма рейсами Austrian Airlines та інших авіакомпаній Lufthansa Group у Міжнародному аеропорту Відня. І, таким чином, відкриває нові можливості для запоріжців і гостей міста подорожувати усім світом.


«Lufthansa Group та мені особисто дуже приємно відкривати сьогодні регулярні рейси Austrian Airlines до Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» та вперше запропонувати прямі рейси до нашого центру у Відні. З відкриттям маршруту Запоріжжя-Відень та його вдалим розкладом ми пропонуємо мандрівникам зі східної України безліч можливостей для подорожей по всьому світу. Незважаючи на існуючі обмеження на подорожі, пов’язані з COVID, наразі є багато цікавих напрямків, до яких українські мандрівники можуть дістатися через Відень, а саме: Греція, Хорватія, Чорногорія, Іспанія та інші. Новий рейс має вдалі сполучення не лише з усіма рейсами Austrian Airlines, але і з рейсами інших авіакомпаній Lufthansa Group», – Рене Койнзак, Генеральний директор відділу продажів в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані та
Туркменістані.

«Із радістю вітаємо Austrian Airlines у Міжнародному аеропорту «Запоріжжя»! Початок співробітництва із провідною європейською авіакомпанією відкриває нові можливості для зміцнення міжнародних стосунків, розвитку бізнесу та подорожей усім світом для мешканців Запоріжжя та гостей міста. Дякуємо нашим новим партнерам за довіру та бажаємо розвитку авіакомпанії в нашому регіоні та в усьому світі», – Олексій Дубревський, Директор Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»