EN RU UK

Під час заходу, який тривав 21-23 травня, та у якому взяли участь  Посли іноземних держав в Туреччині, Міністр культури і туризму Мехмет Нурі ЕРСОЙ розповів про підготовку до літнього сезону 2021 року. Пан ЕРСОЙ сказав наступне: “Туреччина була однією з перших країн у світі, яка започаткувала “Програму сертифікації безпечного туризму” в червні 2020 року. У 2020 році ми прийняли 16 мільйонів гостей у нашій країні. Безпека туризму була нашим головним пріоритетом протягом останнього року завдяки програмі сертифікації, яка стала однією з найкращих практик у всьому світі. Завдяки безпечним та ефективним заходам, які ми вживали, наша програма сертифікації стала однією з найуспішніших у світі, і у нас був успішний сезон. Перш за все, ми зробили обов’язковою сертифікацію для закладів розміщення з місткістю 30 ліжок і більше, а потім збільшили частоту перевірок, щоб гарантувати, що сертифіковані компанії зберігають свій рівень. На сьогодні в рамках національної програми вакцинації громадяни Туреччини отримали понад 27 мільйонів доз вакцини. Програма вакцинації, в якій ми надаємо пріоритет працівникам туристичної галузі, пришвидшуватиметься у червні.”

Крім цього, Міністр ЕРСОЙ зазначив: “2021 рік стане роком безпеки в туристичному сезоні. Туреччина минулого року була провідною країною в галузі безпечного туризму. 2021 рік стане роком підвищеної безпеки. Більш ніж 10000 сертифікованих туристичних об’єктів по всій Туреччині готові до літнього сезону 2021”.

Посли вивчали вжиті заходи на місці

Міністерство культури і туризму Туреччини та Агентство розвитку та промоції туризму Туреччини (TGA) приймали Послів на заході “Безпечного туризму”, який відбувся в Анталії. Міністр культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой у своєму виступі на цьому заході заявив, що Міністерство прагне, щоб представники іноземних місій в Туреччині особисто пересвідчилися в ефективності усіх заходів в рамках програми безпечного туризму.